Kurumsal Ön Kayıtlar Başladı! Resmi açılış tarihi 15 Ekim 2022

Kalender Paşa Sarayı

Kalender Paşa Sarayı

  • 02122221212
  • 0.0

İşletme toplam 0 yorum almış, Bu ay toplam 14 kez ziyaret edilmiştir.

Mesaj Gönder

Kalender Paşa Sarayı Resimler

  • Sezon AralığıSezon AralığıYaz Sezonu
  • Kapasite SayısıKapasite 450 kişi
  • OtoparkOtopark VAR
  • Alkol ServisiAlkol ServisiVAR

Açıklama

Kalender Paşa Sarayı Hakkında Kalender Paşa Sarayı en özel gecesini tarihin muhteşem dokusu içerisinde gerçekleştirmek isteyenlerin doğru adresi… Osmanlı Hanedanı’nın ihtişamlı yaşamının izlerini günümüze kadar taşımış olan Kalender Paşa Sarayı, tarihin benzersiz atmosferini düğün gecenize taşıyacak! Tarihi dokunun muhteşem Boğaz manzarası ile kesiştiği noktada hizmet veren Kalender Paşa Sarayı, unutulmaz düğün organizasyonlarına imza atmaktadır. Yemyeşil bahçesi ve enfes Boğaz manzarası ile eşsiz bir tarihi düğün mekanı olma özelliğine sahiptir. İstanbul Beykoz’da hizmet veren Kalender Paşa Sarayı, profesyonel servis ekibi ve iddialı menüleri ile benzersiz bir düğün gecesi sözü vermektedir. Kalender Paşa Sarayı’na İstanbul’un her semtinden kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Boğaz’ın hemen yanında yer alan Kalender Paşa Sarayı’na denizden ulaşım da mümkündür. Görkemli Bir Atmosfere İddialı Menüler Bir düğün salonu düşünün ki yemek menülerini ödüllü şefler hazırlasın. Kalender Paşa Sarayı’nın, düğün ve diğer davetler için yarattığı özel menüleri birbirinden yetenekli, dünyaca ünlü şefler hazırlamaktadır. Önceden hazırlanmış, butik menülerden seçim yapabileceğiniz gibi kendi damak tadınıza uygun yemek seçenekleri ile düğün gecenize özel yemek menüsü oluşturabilirsiniz. Kalender Paşa Sarayı, 750- 1000 kişi kapasiteli açık davet alanı altında hizmet vermektedir. Sadece kokteyl servisi yapılacak organizasyonlarda 1000- 2000 kişiye varan davet alanı kapasitesi yaratmaktadır. Kalender Paşa Sarayı’na kişisel aracı ile ulaşım sağlayacak misafirler için 500-750 araç kapasiteli misafir otoparkına da sahiptir. Otopark hizmetinin yanı sıra vale hizmetini de misafirlerinize sunmaktadır.


Fatih Sultan Mehmet köprüsü ve Boğaz’ın eşsiz ışıltısının renk kattığı büyüleyici düğün gecenizi profesyonel servis ekibi ile daha da özel hissedebileceksiniz. Kalender Paşa Sarayı, hayalinizin düğününün başrolünü oynarken sevdiklerinizi ve sizi geçmişle bugün arası bir yolculuğa çıkaracak. Baştan Sona Özel Hissedin Kalender Paşa Sarayı bünyesinde düğün gecesini organize etmek isteyen gelin ve damat adaylarını birbirinden özel hizmetler de beklemektedir. Yalının kullanım hakkı, gelin ve damat adaylarına özel hazırlanma odaları, yardımcı nedimeler ve daha pek çok ayrıcalıklı hizmet sizleri bekliyor. Kalender Paşa Sarayı’nın yetkili kişileri, gelin ve damat adayının istek ve arzuları ile düğün öncesinde titizlik ile ilgilenerek danışmanlık hizmeti de vermektedir. Düğün organizasyonundan düğün hazırlık odalarına, nedimelerden düğün menüsüne uzanan birbirinden seçkin ve özel hizmetler için doğru yerdesiniz. Çocuklu misafirleriniz için özel oluşturulan çocuk menüleri ile misafirlerinize özel bir servis sunabilirsiniz.


Yine diyabet, kosher ve vegan tercihlere özel menü içerikleri oluşturabilirsiniz. Kalender Paşa Sarayı’nın ayrıcalıkları ile unutulmaz bir davet organize etmek isteyen herkes dilediği organizasyona özel hizmetleri Kalender Paşa Sarayı’nda bulabilmektedir. Sunduğu sınırsız hizmet yelpazesi ile her organizasyon türüne özel seçkin hizmetler üretebilmektedir. Nişan, kına, sünnet, mezuniyet törenleri, balolar, özel partiler, bayi toplantıları, açılışlar, ürün lansmanları ve daha pek çok kurumsal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Kalender Paşa Sarayı Fiyatları Boğaz’ın enfes bir konumunda yer alan ihtişamlı Kalender Paşa Sarayı, özellikle yaz ayları boyunca birbirinden keyifli organizasyonlar için rağbet görmektedir. Organizasyonunuzu gerçekleştirmek istediğiniz tarih, konuk sayınız, catering içeriğiniz ve diğer pek çok kritere göre karşılaşacağınız fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Kalender Kasrı, en özel gecenizi unutulmaz kılmak için tarihin ihtişamından faydalanmak isteyen gelin ve damat adaylarının ilk tercihidir.


Gelin ve damat adayları Kalender Paşa Sarayı’nın dinamik ve profesyonel ekibi ile bu tercihlerinden asla pişmanlık duymamaktadır. Kalender Paşa Sarayı bünyesinde, tarihin görkemli atmosferi altında gerçekleştirmek istediğiniz düğün organizasyonu için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Kalender Paşa Sarayı ve sizlere sunabileceği avantajlı kına ve düğün paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Düğün Marketi yetkilileri ile doğrudan görüşebilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (H.İçi)

TL

Minimum Yemekli Fiyat (H.Sonu)

TL


Minimum Kokteyl Fiyatı (H.İçi)

TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (H.Sonu)

TL


Davet Alanları

Mekan Özellikleri

otopark


Mekan Manzara

Mekan Kapasite

Yemekli Kapasite

Yemekli Kapasite Bulunmuyor!

Konaklama Kapasite

Konaklama Bulunmuyor!


Açık Hava Kapasite

Açık Hava Kapasite Bulunmuyor!

Kokteyl Kapasite

Kokteyl Kapasite Bulunmuyor!


Kapalı Alan Kapasite

Kapalı Alan Bulunmuyor!

Otopark Araç Kapasite

Otopark Bulunmuyor!

Yorumlar

Yorum Yazın
0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Çevre & Ambiyans
0.0
Servis & Hizmet
0.0
Fiyat Ortalaması
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.

Sosyal Medya Hesaplarımızı İnceledinizmi?