Kurumsal Ön Kayıtlar Başladı! Resmi açılış tarihi 15 Ekim 2022

Gölevi Fethiye

Gölevi Fethiye

  • 02522750884
  • 0.0

İşletme toplam 0 yorum almış, Bu ay toplam 15 kez ziyaret edilmiştir.

Mesaj Gönder

Gölevi Fethiye Resimler

Açıklama

Hakkında

Fethiye’de çim alanda düğün yapabileceğiniz tek mekân olan Gölevi olarak sizleri bekliyoruz. Kapalı alanlarda düğün yapmak istemeyenlerin ilk tercihiyiz. Yemyeşil oksijeni bol bir ortamda düğününüzü gerçekleştirme imkânı buluyorsunuz.

Uygulanabilen konsept seçenekleri ile dikkat çekerken, doğanın içinde geniş bir alanda bulunması ile mekânımız bir adım öne çıkıyor. Davetli sayınız kalabalık olsa da herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla düzenlenebilen kır bahçemizde yemekli ve kokteyl düzeninde organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Size özel konseptler ve tarzlar ile gecenizi yalnızca size özel bir hale getiriyoruz.

Gününüzü planlamaya organizasyon sorumlumuzla yapacağınız görüşmenin ardından başlıyoruz. Sizleri dinliyor, arzu ve isteklerinizi not ediyoruz. Kararsız olduğunuz noktalarda, daha önce gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan örneklerle karar vermeniz için danışmanlık yapıyoruz. Ardından düzenlemelerin tamamlanması ve gecenin işleyişinin kusursuz olması için organizasyon yönetimi görevini üstleniyoruz.

İşe, ilk olarak masa düzeni tercihi, düğün paketleri menülerinin seçilmesi ve davetli sayınızın da belirlenmesi ile hazırlıklar başlıyor.

Kokteyl düzeni için masalarımızı beyaz örtülerle süslemeye başlıyor hemen sonrasında renkli aksesuarlarla şık bir düzen oluşturuyoruz. Kokteyl servisleri ve ikramlar için uygun bir atmosfer oluşturuyoruz.
Yemekli düzende; yuvarlak masalar ve sandalyelerimiz ile bir düzen sağlıyoruz. Beyaz üzerine renkli kumaş çalışmaları konseptinize tam uyum sağlıyor. Aksesuar ve dekor tercihlerinizin yanında şık servis takımları ile de konuklarınızın masalarını adete ziyafet masalarına dönüştürüyoruz.

Çiftimize özel bir nikah masası oluştururken ayakta nikah töreni de bir alternatif olarak sunabiliyoruz. Sevdiklerinizle birlikte bu özel geceye dair hatıra fotoğrafları çekilebilmeniz için hatıra köşesi hazırlıyoruz.
Kalite ses ve sahne ekipmanlarımızla gecenize eğlence katacak şarkılarla mutluluğunuza mutluluk katacak dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz.

Bu özel günü bizimle birlikte planlamak isterseniz ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Yemek Servisi, Catering Firması Getirme, Fotoğrafçı Getirme, Organizasyon Firması Getirme, Işık, Ses ve Sahne Hizmeti, Organizasyon Sorumlusu, Engelli Girişi, After Party Alanı, Menü Tadımı, Menüde Değişiklik

Yorumlar

Yorum Yazın
0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.

Sosyal Medya Hesaplarımızı İnceledinizmi?