Kurumsal Ön Kayıtlar Başladı! Resmi açılış tarihi 15 Ekim 2022

Gordion Hotel

Gordion Hotel

  • 03124278080
  • 0.0

İşletme toplam 0 yorum almış, Bu ay toplam 11 kez ziyaret edilmiştir.

Mesaj Gönder

Gordion Hotel Resimler

Açıklama

Gordion Hotel Hakkında Cezbedici bir otelde düğün organizasyonu için çiftler tarafından tercih edilen Gordion Hotel,  sunduğu eşsiz fırsatlarla karşınıza çıkıyor. Salon düğününüzü masallardaki gibi görkemli bir saray atmosferinde yapmak istiyorsanız, burası sizin için ideal bir mekan oluyor. Ankara şehrinde Çankaya ilçesinde konumlanan otel, yemekli ve kokteylli hizmet fiyatları ile de yeni evlenecek çiftler için uygun bir yer oluyor. Özellikleri ve Kapasitesi Yılların deneyimi ile yüzlerce düğün organize eden Gordion Hotel, bu mutlu gününüzde sizin ve davetlilerin eğlenmesi ve mutlu olması için her şeyi düşünüyor. Farklı kapasitelere sahip iki özel salonuyla hizmet veriyor. 


Roof Teras Balo Salonu ile düğün organizasyonlarında 140, kokteyl tipi organizasyonlarda 250 kişilik kapasiteye sahip oluyor.  Kybele Balo Salonu ise düğün organizasyonlarında 200, kokteyl tipi organizasyonlarda 400 kişilik kapasitesiyle karşınıza çıkıyor. Düğün gecesine en çok beyaz saflığının yakıştığını bilen Gordion Otel, beyaz örtülü masaları ve sandalyeleri ile evlilik hayatınıza yeni bir sayfa açarak başlatıyor. Beyazla harika bir şekilde uyum sağlayan ve saray atmosferi oluşturan sarı renk, salonun pek çok detayında bulunuyor. Salonların ışıl ışıl görünmesini sağlayan bu renk kombinasyonu, düğün gecenizin ihtişamını artırıyor. Gordion Hotel Düğün Fiyatları Gordion Otel, sizinle sıkı bir temas içerisinde olarak düğün esnasında ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkları çözüyor. Size sadece eğlenmek ve bu mutlu gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Otelde düğün organizasyonunuzun kusursuz işleyen bir noktası da uygun hizmet fiyatı oluyor.  Yemekli düğün fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında seyreden otelin kokteylli davet fiyatı ise 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.


Düzenleyeceğiniz organizasyona göre farklılık gösterebilecek bu fiyatlar hakkında bilgi almak için ücretsiz formu doldurmanız yeterli oluyor. Sunulan İmkanlar Menü içerikleri ile damağınızda bırakacağı lezzeti asla unutamayacağınız bir deneyim yaşatan Gordion Hotel, düğün öncesinde menü tadımı yapmanızı sağlıyor. Ayrıca çocuklara, diyabet hastalarına, kosher ve vejetaryenlere özel menüleri de bulunuyor. Eşsiz ve muhteşem salonlarıyla hizmet veren otel, farklı ve zengin menü çeşitleri ile hizmet veriyor. 100-150 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Gordion Otel, 50-75 araçlık otopark kapasitesi sunuyor. İki ayrı salonunda aynı anda birden fazla düğün gerçekleşebiliyor. Her şeyin düşünüldüğü mekanda engelli girişi de bulunuyor.


Dışarıdan fotoğrafçı getirebildiğiniz otelde, salon düğünü bittikten sonra after party yapabiliyorsunuz. Benzersiz ışık, ses ve sahne hizmeti sağlanan mekana dışarıdan organizasyon şirketi de getirebiliyorsunuz. Nasıl Ulaşılır? Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Büklüm Sokağı No:59, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye adresinde bulunan Gordion Hotel kolayca bulunabilen bir yerde konumlanıyor. Toplu taşıma araçları ile kolayca bulabileceğiniz otele birçok halk otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca M2 numaralı metro ile de düğün salonuna ulaşmanız mümkün.

Genel Özellikler

Firma Özellikleri

Yapay çIçek süsleme, Engelliye uygun giriş, Gelin - damat odası, Gelin tagı ve mekan süsleme, Gelin yolu, Kolonsuz salon, Masa şamdan seçenekleri, Şehir merkezinde, Yüksek tavan, Şehir manzaralı

Yorumlar

Yorum Yazın
0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Personel
0.0
İletişim
0.0
Fiyat Politikası
0.0
İşletme için henüz yorum yapılmamış.

Sosyal Medya Hesaplarımızı İnceledinizmi?